Xtreme-GamingRPG

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Xtreme-Gaming RPG este un server de samp roleplay.Un staff prietenos, te ajuta oricand la orice ora . server on 24/24.


    [Stirile Xtreme-Gaming] - Serivicii Mass-Media - Pachete anunturi

    UltrAaX
    UltrAaX
    Admin


    Mesaje : 79
    Data de înscriere : 21/02/2015

    [Stirile Xtreme-Gaming] - Serivicii Mass-Media - Pachete anunturi Empty [Stirile Xtreme-Gaming] - Serivicii Mass-Media - Pachete anunturi

    Mesaj Scris de UltrAaX Sam Feb 21, 2015 2:46 pm

    În acest topic puteti face o cerere pentru live sau pachet de anunturi.
    ___________________________________________________________________________________________________

    Pachete de anunțuri:


    Cu ajutorul acestor pachete de anunțuri veți evita statul la coadă pentru /ad, drumurile până la CNN și multe altele.
    Aveți oportunitatea ca prin întermediul nostru sa vă promovați bunurile / serviciile fără niciun efort.

    Vă punem la dispoziție doua pachete de anunțuri:

    Pachetul numărul 1:
    Număr de anunțuri: 10
    Pret: 350.000$
    Pachetul numărul 2:
    Numărul de anunțuri: 15
    Preț: 400.000$


    Pentru a lua un pachet de anunțuri trebuie să urmați următorul model:

    Nick:
    Level:
    Pachetul ales:
    Numărul de telefon:
    Anunțul:
    Alte precizări:

    ________________________________________________________________________________________

    Am readăugat posibilitatea de a se face cerere pentru un interviu!

    Preţ live:
    Live simplu: level 1-5: $20.000, level 6-20: $300.000, level 21-100: $400.000.
    Live dublu: Preţul va fi dublu.
    (Nu e obligatoriu sa faceti cerere ca sa facet live).


    Folosiţi următorul model pentru a plasa cererea:

    Nick:
    Level:
    Intervalul de timp în care sunteţi online:
    Tip de interviu (simplu, dublu, triplu):
    Alte precizări:

    ________________________________________________________________________________________


    Servicii extra:

    - Un anunt personal: 27,000$.
    - Sedinta foto: 175,000 .

    Dupa ce ati postat o cerere, un membru reporter va accepta cererea. Pachetele vor fi luate imediat.

    Reporterii au obligatia de a da Quote cu "Am luat eu pachetul". Face screenshot (poza) la fiecare anunt (daca e pachet) sau la inceputul live-ului si posteaza la News Reporters - Evidenta servicii. Cine nu posteaza va fi sanctionat.

      Data/ora curentă este: Joi Mai 16, 2024 1:09 am